برای سفارش آگهی در نیازمندی با شماره های 36638514-031 - 36638393-031 ، 09136000552 تماس بگیرید یا متن آگهی خود را به شماره پیامک 3000601811 ارسال کنید.

عنوان آگهی: ترالی |ترالی بیمارستانی | ترالی اورژانس

مشخصات سفارش دهنده:
تلفن تماس:
تاریخ آگهی:
آدرس: خیابـان بـزرگمهـر ، ابتـدای خیابان هشت بهشت غربی
متن آگهی:

شرکت بهبود سازان سپاهان پس گذشت یک دهه از آغاز  فعالیت خود توانسته است در زمینه ی تولید محصولات بیمارستانی و هتلینگ بیمارستانی به موفقیت های چشم گیری دست یابد و با هدف تولید و بازرگانی  و رفع وابستگی  شرکت را به ثبت برساند . این شرکت با تلاش مستمر و شبانه روزی نیروهای با  تجربه و متخصص خود اقدام به تولید تجهیزات هتلینگ بیمارستانی  نموده است و موفق به تولید  اقلام بیشتر با کیفیت بالا  شده است .

محصولات ارائه شده توسط شرکت بهبود سازان عبارت است از :

  ترالی

ترالی بیمارستان

 پایه سرم

 سطل پرتاب

تجهیزات هتلینگ

 تجهیزات هتلینگ بیمارستانی

سینک

 میز

شرکت بهبود سازان همواره سعی کرده است کلیه محصولات خود را با نازلترین قیمت و با بالاترین کیفیت به دست مشتریان خود برساند و توانسته است طی چند سال فعالیت خود رضایت مشتریان زیادی را به دست اورد .

شما می توانید برای دیدن سایر محصولات ارائه شده توسط شکت ما  به وب سایت ما ادرس :  behboodsazan.comمراجعه کنید و جهت بهره مند شدن از مشاوره های رایگان توسط کارشناسان ما با شماره های 32666425 تماس گرفته یا به نشانی : اصفهــان ، خیابـان بـزرگمهـر ، ابتـدای خیابان هشت بهشت غربی  مراجعه کنید .

 

امتیاز: 1