برای سفارش آگهی در نیازمندی با شماره های 36638514-031 - 36638393-031 ، 09136000552 تماس بگیرید یا متن آگهی خود را به شماره پیامک 3000601811 ارسال کنید.

عنوان آگهی: آتلیه عکس اصفهان

مشخصات سفارش دهنده:
تلفن تماس:
تاریخ آگهی:
آدرس: خیابان فیض ابتدای خیابان ارباب سمت چپ نبش کوچه شماره 2 آتلیه آدینه
متن آگهی:

جزئیات

آتلیه عکس اصفهان- آتلیه عکس کودک اصفهان آتلیه و استودیو عکاسی آدینه یکی از مجهز ترین و بهترین آتلیه عکاسی اصفهان است و با به کارگیری از تیمی مجرب و متخصص کلیه خدمات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. آتلیه آدینه، متخصص در آتلیه تخصصی عکسبرداری و فیلمبرداری مجالس عروسی و نامزدی با کاملترین و حرفه ای ترین تجهیزات

از فعالیت های آتلیه عکاسی آدینه می توان به موارد زیر اشاره کرد..

آتلیه عکس کودک اصفهان

آتلیه عکس کودک یکی از فعالیت های حرفه ای آتلیه آدینه است. و یکی از بهترین آتلیه کودک اصفهان است.

عکسبرداری از نوزادان در این آتلیه با تبحر خاصی توسط عکاسان حرفه ای این مجموعه گرفته می شود به طوری که متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است و توانسته مشتریان خود را در این زمینه تخصصی رازی نگه دارد.

استودیو آدینه هم چنین دارای آتلیه عکس بارداری اصفهان است که طرح ویژه ای جهت عکسبرداری از خانم های باردار از دوران بارداری تا به دنیا آوردن نوزاد و پس از آن دارد که آلبوم ویژه ای در این خصوص تدارک دیده که به صورت اشانتیون به خانواده های محترم ارائه میدهد.

 

 

آتلیه عکس عروس اصفهان

جشن ازدواج و عروسی یکی از خاص ترین و مهمترین خاطرات زندگی هر فرد است. و ماندگارترین خاطره از عروسی عکس های عروسی می باشد که برای هر شخص مهم است که مهم ترین خاطره ماندگار  زندگی اش به بهترین و زیباترین نحو باشد.

یکی از با کیفیت ترین و   بهترین آتلیه عروس و داماد اصفهان  استودیو آدینه می باشد که به شما زوج های جوان عزیز پیشنهاد می کنیم عکس های ماندگار از زیباترین جشن زندگیتان را به ما بسپارید.

استودیو آدینه قاب آغاز زندگی شما را به زیبایی به تصویر میکشد عکاسی از عروس و داماد با کانسکیت طبیعی و تلفیق با مدرن گرایی از جمله کارهایی است که آتلیه آدینه از دیرباز انجام میداده و اکنون با آخرین متد روز و با سبک اروپایی و مدرن این کار را در دو طبقه آتلیه مجهز و مدرن انجام میدهد این با روش الگوی خاص عام شده است و در حال حاضر به جرات میتوان گفت اولین آتلیه مدرن و مجهز اصفهان می باشد.

برای انتخابهای بهتر و مشاهده دقیقتر عکسها سری به ما بزنید تا با این الگوی منحصر به فرد و خاص آتلیه آدینه آشنا شوید.

عکس اسپرت اصفهان

آتلیه آدینه عکاسی اسپرت شما را با کانسکیت طبیعی و تلفیق با مدرن گرائی زیباترین و حسی ترین عکسها را در زمینه تخصصی اسپرت با جدیدترین ژست ها از شما به یادگار میگیرد. و دارای تجهیزات و نورپردازی حرفه ای در دو طبقه مجهز است.

عکس مدلینگ اصفهان

عکس مد یا مدلینگ نمونه ای از عکس است که در آن از مد و لباس همراه با مدل عکسبرداری می شود.

این نوع عکس ها شاخه ای از عکس های تبلیغاتی نیز محسوب می شود.

عکاسی مدلینگ نیاز به تجهیزلت بسیاری دارد. استودیو آدینه عکس مدلینگ را برای شما با تجهیزات کامل و با بهترین کیفیت انجام میدهد.

 

 

عکاسی صنعتی اصفهان از فعالیت های دیگر آتلیه عکاسی آدینه است.

آدرس: خیابان فیض ابتدای خیابان ارباب سمت چپ نبش کوچه شماره 2 آتلیه آدینه 

تلفن:03136630571 - 03136624192

studioadineh.ir

 

امتیاز: 0